LKVB6
LKVB6 - výnimočný prírodný prípravok

Pozitívne reakcie množstva užívateľov a odozvy od veľkého počtu lekárov a liečiteľov potvrdzujú, že účinky LKVB6 ďaleko prekračujú efekt podobných preparátov.
Kde LKVB6 pomáha ?

Pretože LKVB6 celistvým spôsobom upravuje látkovú výmenu, pôsobí na širokú škálu zdravotných ťažkostí.
Podporuje LKVB6 chudnutie ?

S LKVB6 chudnete rýchlo.  Pôsobenie prípravku Vás tlačí k prirodzenej rovnováhe. Ide teda o zdravé chudnutie bez škodlivých účinkov na metabolizmus.
LKVB6
Podrobnosti o LKVB6 (PDF)


Zložky:
lecitín, kelp, jablčný ocot, vitamín B6

Obezita a jej príčiny

ObezitaObezita vzniká interakciou mnohých faktorov. Niektoré z nich ovplyvniť môžeme, iné nie. Dôležité je vedieť, ktoré faktory sú práve v našom prípade podstatné a akého sú charakteru. A potom sa sústrediť na tie faktory, ktoré môžeme ovplyvniť. To, že niekto mal predkov so sklonom k obezite, nemôže byť prijímané ako ospravedlnenie pre nedostatok pohybu alebo pestovaní zlých stravovacích návykov.

Obezita - nepomer medzi príjmom a výdajom energie.

Hlavná a najčastejšia príčina obezity v rozvinutých moderných spoločnostiach. Nadbytočný príjem energie v zložení potravy, kde prevládajú tuky (majú dvakrát viac energie ako sacharidy a bielkoviny) spojený s malým výdajom energie vo forme sedavého spôsobu života.

Obezita súvisí s genetickými dispozíciami
Obezita je spôsobená geneticky asi z 50%. Toto sa dá bez problémov kompenzovať snahou o zdravý životní štýl.

Obezita - hormonálne vplyvy
Je to predovšetkým znížená funkcia štítnej žľazy (hypotyreóza) a zvýšená hladina hormónov kôry nadľadvín (Cushingov syndróm).

Metabolizmus a obezita
Nastavenie metabolizmu je pre každý organizmus iné. Tu hrá úlohu pohlavie, vek a miera fyzickej aktivity. Nemalou mierou sa na nastavení metabolizmu podieľajú predchádzajúce skúsenosti s nesprávne aplikovanými diétami.

Niektoré lieky ovplyvňujú metabolizmus
Niektoré antidepresíva, psychofarmaká, lieky na ukľudnenie a hormonálna liečba ovplyvňujú metabolizmus.

Psychogénne faktory a stravovacie zvyklosti súvisia s obezitou
Reakcie na osamelosť, depresia, frustrácia, napätie, dlhá chvíľa alebo stres môžu neprirodzene zvyšovať chuť do jedla.
Významnú úlohu hrajú tiež stravovacie návyky, ktoré si prinášame z detstva. Pokiaľ nie sú v súlade zo zásadami racionálneho stravovania, tak by sme ich mali zmeniť. Dôležité je si uvedomiť, že ide o zvyky, nie o chute. So zmenou zvyklostí sa zmenia aj chute. Je to záležitosť mysle, nie o skutočnosť.


©2007-2022 lkvb6.zdravystyl.sk
Pridružené stránky: resveratrol, tiens, e-obchod
Partnerské stránky: Serrapeptáza
Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS!