LKVB6
LKVB6 - výnimočný prírodný prípravok

Pozitívne reakcie množstva užívateľov a odozvy od veľkého počtu lekárov a liečiteľov potvrdzujú, že účinky LKVB6 ďaleko prekračujú efekt podobných preparátov.
Kde LKVB6 pomáha ?

Pretože LKVB6 celistvým spôsobom upravuje látkovú výmenu, pôsobí na širokú škálu zdravotných ťažkostí.
Podporuje LKVB6 chudnutie ?

S LKVB6 chudnete rýchlo.  Pôsobenie prípravku Vás tlačí k prirodzenej rovnováhe. Ide teda o zdravé chudnutie bez škodlivých účinkov na metabolizmus.
LKVB6
Podrobnosti o LKVB6 (PDF)


Zložky:
lecitín, kelp, jablčný ocot, vitamín B6

Najčastejšie otázky

Ako dlho je už LKVB6 na trhu ?
Už od roku 1993.

Je LKVB6 skutočne výnimočný prípravok ?
Už v samých začiatkoch predaja nás prekvapovalo množstvo neobyčajne pozitívnych ohlasov užívateľov, ktoré výrazne prerastalo reakcie na iné prípravky. Hoci látky obsiahnuté v LKVB6 svetová "výživárska" veda uznáva a odporúča, účinky LKVB6 sa dajú ťažko vysvetliť "len" kvalitou použitých surovín. LKVB6 vyskúšali pri svojej praxi desiatky lekárov a liečiteľov. Väčšina z nich nezávisle na sebe potvrdila mimoriadnu účinnosť LKVB6.

Na aké problémy sa LKVB6 osvedčilo ?
LKVB6 je harmonizátor metabolizmu. Prispieva teda k obnove prirodzenej rovnováhy organizmu. Liečebný "záber" LKVB6 je veľmi široký. LKVB6 pôsobí na zlepšenie celého radu zdravotných problémov. Lekári a liečitelia oceňujú najmä to, že ozdravný účinok LKVB6 siaha priamo k príčinám chorôb a neuspokojuje sa len s potlačovaním prejavov tak, ako to robia chemické lieky. Pri testoch metódou EAV veľakrát lekári doslova nemohli uveriť ako efektívne LKVB6 upravuje toky v jednotlivých meridiánoch.

LKVB6 a chudnutie - skutočnosť alebo mýtus ?
Jednotlivé zložky LKVB6 pôsobia synergicky na metabolizmus tukov a prispievajú k úbytku tuku pod kožou, ale aj v jednotlivých orgánoch. LKVB6 teda podporuje chudnutie. Viac informácii "Chudnutie s LKVB6".

Koľko LKVB6 stojí ?
Koncová predajná cena LKVB6 je 20,41 EUR. Podľa veľkosti objednávky účtujeme minimálne alebo nulové poštovné.

Koľko tabliet obsahuje jedno balenie LKVB6 ?
90 veľkých tabliet.

Ako rýchlo mi LKVB6 doručíte?
Objednávky posielame každý týždeň v pondelok a vo štvrtok Slovenskou poštou. V prípade väčšieho záujmu môžme v budúcnosti posielať v kratších intervaloch.

Dá sa LKVB6 kúpiť v lekárni alebo osobne ?
LKVB6 sa v lekárniach nepredáva, iba cez sieť nezávislých distribútorov firmy Klas. V rámci Košíc si ho môžte zakúpiť aj u mňa, kontaktujte ma.

Je možné nakupovať LKVB6 zo zľavou ?
Áno, už pri troch baleniach môžete ušetriť. Stačí si porovnať tabuľku výhodnosti a rozhodnúť sa.

LKVB6 sa mi osvedčilo. Odporúčate aj nejaké ďalšie prípravky ?
Áno, stačí sa pozrieť na zoznam. Je to starostlivo vybraná a niekoľko tisíc úžívateľmi overená rada prírodných prípravkov pre komplexnú starostlivosť o zdravie.

Dá sa LKVB6 kombinovať s inými prípravkami ?
Samozrejme áno. Často sa tak dajú dosiahnuť ešte rýchlejšie výsledky. Možné kombinácie môžete nájsť v skúsenostiach užívateľov.

Mám otázku, na ktorú som tu nenašiel odpoveď, čo teraz ?
Kontaktujte nás.


©2007-2022 lkvb6.zdravystyl.sk
Pridružené stránky: resveratrol, tiens, e-obchod
Partnerské stránky: Serrapeptáza
Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS!