LKVB6
LKVB6 - výnimočný prírodný prípravok

Pozitívne reakcie množstva užívateľov a odozvy od veľkého počtu lekárov a liečiteľov potvrdzujú, že účinky LKVB6 ďaleko prekračujú efekt podobných preparátov.
Kde LKVB6 pomáha ?

Pretože LKVB6 celistvým spôsobom upravuje látkovú výmenu, pôsobí na širokú škálu zdravotných ťažkostí.
Podporuje LKVB6 chudnutie ?

S LKVB6 chudnete rýchlo.  Pôsobenie prípravku Vás tlačí k prirodzenej rovnováhe. Ide teda o zdravé chudnutie bez škodlivých účinkov na metabolizmus.
LKVB6
Podrobnosti o LKVB6 (PDF)


Zložky:
lecitín, kelp, jablčný ocot, vitamín B6

Chudnutie s LKVB6

Prísna redukčná diéta je najistejšia cesta k ďalšiemu priberaniu ! Prečo ?

S LKVB6 chudnete rýchlo ! Tukovú bunku totiž nie je možné vyhladovať. Má jedinú úlohu a tu plní s veľkou radosťou - hromadí kalórie, keď ich telo nepotrebuje, a uvoľňuje, keď ich potrebuje. Pre to ukladanie a uvoľňovanie tukov potrebuje pomoc množstva enzýmov.

Dva druhy enzýmov.
Sú enzýmy, ktoré pomáhajú tuk ukladať (lipogénne), a enzýmy, ktoré pomáhajú tuk uvoľňovať (lipolytické). Kúzlo chudnutia spočíva predovšetkým v tom, mať v bunke viac enzýmov uvoľňujúcich tuk ako enzýmov tuk ukladajúcich.

Bohužiaľ, tu nepotešíme ženy. Z evolučných dôvodov majú totiž tukové bunky väčšie ako muži (chudnú ťažšie a ľahšie získavajú späť váhu), pretože obsahujú viac enzýmov tuk ukladajúcich. Milé ženy, ak túžite po pomste a chcete potrestať vinníka - vynadajte estrogénu, ženskému pohlavnému hormónu. Ako by mu nestačilo, že povzbudzuje enzýmy ukladajúce tuk, on, zlomyseľník jeden, navádza najradšej k hromadeniu tuku najmä na bokoch a stehnách.

Chudnite rýchlo
Teraz si dostatočne teoreticky vyzbrojení namodelujeme typickú situáciu. Osoba, ktorá je silne motivovaná (má za sebou dva infarkty alebo sa chce zapáčiť bubeníkovi z Kamerunu), sa rozhodne zase schudnúť. Poučená "odborníkmi" (podozrievam ich, že stotožňujú metabolizmus človeka s parným strojom) alebo reklamným článkom (schudnite za mesiac desať kilo alebo vám vrátime peniaze) si nasadí nejakú redukčnú diétu. A na to práve tukové bunky čakajú. Akonáhle totiž tieto potvorky zistia, že sa obmedzil prísun kalórii, tak ich to prinúti k tomu, k čomu boli desaťtisíce rokov cvičené - povolajú všetky enzýmy ukladajúce tuk, aby nazhromaždili železnú zásobu. Metabolizmus prejde na úsporný systém. Hoci sa osoba snaží čím ďalej tým viac, vyhladovať tukové bunky sa jej nepodarí. Zubami nechtami drží diétu, ale bunky priťahujú viac a viac tuku.

Pretože nešťastie nechodí samo, najväčšou katastrofou pre hrdinskú osôbku je, že po skončení márneho zápasu vzrastie ešte viac schopnosť buniek ukladať tuk. Výskumy ukázali, že po skončení redukčnej diéty sa zdvojnásobí počet enzýmov ukladajúcich tuky a počet enzýmov uvoľňujúcich tuk klesne na polovicu.

Metabolizmus bude ešte úspornejší. Otužilejšie a väčšie tukové bunky potom už len čakajú na ďalší "pondelok". Zo všetkého najviac si obľubujú periodické chudnutie a prejedanie sa. (Nezamieňajte si to prosím s dobre realizovanou liečbou pôstom v odôvodnených prípadoch.)

LKVB6 nastavuje metabolizmus na správnu "rýchlosť"
Ti, ktorí funkciu metabolizmu nepochopia, budú asi musieť zvyšok života chodiť s údivom a závisťou okolo štíhlych ľudí, ktorí zvládnu niekoľkokrát viac tých "nebezpečných kalórii". Ruku na srdce, koľko poznáte zo svojho okolia tých večných zápasiteľov s nadváhou ? Je divné, aké množstvo všelijakých diét, návodov, kliník, laboratórií a rôznych podvodníčkov sa snaží obísť jednoduché fyziologické zákony. A je smutné, koľko ľudí im dennodenne na to naletí, aj keď po jednoduchom mihnutím očami môžu vo svojom okolí ľahko zistiť, že medzi primitívnou kalorickou reguláciou príjmu a výdaju energie existuje niečo ako metabolizmus. A tam niekde medzi jeho spánkom a šprintom sa rozhoduje...

Zaujímalo by Vás, ako vlastne LKVB6 funguje ? Kliknite tu


©2007-2022 lkvb6.zdravystyl.sk
Pridružené stránky: resveratrol, tiens, e-obchod
Partnerské stránky: Serrapeptáza
Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS!